Hakkımızda

selimhoca.com Nedir?

SelimHoca.com, ÖSYM tarafından yapılan YDS, e-YDS ve YKS  ile YÖKDİL ve Tıpdil İngilizce sınavlarına internet üzerinden hazırlanmanıza olanak sağlayan bir sistemdir.


Neden selimhoca.com?

SelimHoca.com, 21 yıllık bir tecrübe sonucunda ortaya çıkmış, sınav hazırlığı için ihtiyaç duyacağınız tüm eğitimleri bir arada sunan bir online kurstur. Selimhoca.com’u diğer online eğitim sitelerinden ayıran iki temel faktör vardır. Birincisi, soru çözümlerinin tek düzelikten çıkarılıp derslerin yalın ve anlaşılır bir tarzda anlatılması ve ikincisi, adaya özgü program hazırlanıp rehberlik hizmetinin bizzat Selim Hoca tarafından birebir verilmesidir. Dersler adeta özel ders niteliğinde yapılmaktadır.  selimhoca.com ile sınavlara hazırlanmaya karar verirseniz aşağıda sunulan içereklerin yanı sıra her gün artan video kayıtlarına da erişebileceksiniz.

  • Video Dersler
  • Adaya Özgü Programlar
  • Eşsiz Kaynak Desteği
  • YÖKDİL Alanlara Özgü Deneme Sınavları


Selim Hoca Kimdir?

Selim Hoca, Gazi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliğinden 1998 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından Isparta Gönen Öğretmen Lisesi’nde göreve başlamış ve 2003 yılında Isparta’nın en seçkin yabancı dil eğitim kurumu olan Kavram Dil Merkezi’ni açmıştır. Kuruculuğunu üstlendiği Kavram Dil Merkezi’nde 15 yıl süresince ÜDS-KPDS-YDS-LYS-YKS-IELTS-TOEFL sınavlarına  öğrencilerini hazırlamıştır. Her yıl Boğaziçi, Hacettepe, ODTÜ gibi ülkemizin en seçkin üniversitelerine öğrenci gönderme başarısına sahip olmuş ve kariyerine bu alanda devam etmektedir.